FVE – pro rodinné domy

Roční úspora FVE

Snižte své účty za elektřinu

Žijete v rodinném domě a platíte vysoké účty za energie? Právě pro vás může být fotovoltaika tím správným řešením, jak snížit vaše měsíční výdaje.

Navíc, můžete využít dotace až ve výši 185 000 Kč, dotace samozřejmě vyřídíme za vás.

Fotovoltaické elektrárny instalujeme v různých konfiguracích přesně podle potřeb našich klientů, nejčastější z nich jsou uvedené na obrázku.

Instalace na klíč

Instalace na klíč

Fotovoltaiku instalujeme vždy na klíč, to znamená, že v průběhu realizace se o nic nestaráte. Vyřídíme za vás veškerou administrativu, zajistíme vám revizního technika, zažádáme za vás o připojení do distribuční sítě a poté vám zajistíme i samotné vyplacení dotace. Přesný postup naleznete zde.

Nevíte jakou fotovoltaiku vybrat?

Nejste si jisti, která fotovoltaika je pro vás ta pravá? Nevadí, s výběrem té správné fotovoltaiky vám poradíme. Vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme s bezplatnou konzultací.

Chceme, aby každý klient byl s našimi službami plně spokojen. Proto nabízíme bezplatnou konzultaci, kdy se s vámi osobně setkáme a poskytneme vám veškeré informace o fotovoltaice, odpovíme na vaše dotazy a společně navrhneme optimální řešení pro váš rodinný dům.

Zakládáme si na kvalitě, proto spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, technologie, které používáme si můžete prohlédnout na tomto odkaze.

Jak požádáte o dotaci?

Žádost o dotaci NZÚ podáme za vás, a to na základě plné moci. O dotace se žádá výhradně přes webové stránky systému AIS SFŽP ČR. Od vás budeme jen potřebovat abyste se do systému zaregistrovali. S procesem registrace vám rádi pomůžeme, nemusíte se tedy ničeho obávat. O dotace lze žádat před zahájením, v průběhu nebo po dokončení prací.