My a naše práce

Rodinná firma z Jičína

Naše rodina podniká již od roku 1990, kdy pan Josef Bernard založil firmu VAPOS. Od té doby uplynulo již přes 30 let a rodinný podnik VAPOS se v roce 2022 změnil na VAPOS SOLAR. Za 30 let podnikání jsme pochopili, že pokud chceme být v něčem dobří a úspěšní musíme dlouhodobě udržovat špičkovou kvalitu našich služeb. Právě to chceme našim zákazníkům vždy dopřát.

S firmou VAPOS SOLAR se nyní specializujeme na výstavbu fotovoltaických elektráren na klíč. Mezi naše regiony, kde fotovoltaické elektrárny instalujeme, patří Královéhradecký, Středočeský a Liberecký kraj.

Specializujeme se na instalaci střídačů a baterií od společnosti Dražice a SolaX Power. Na tyto produkty jsme absolvovali školení a můžeme Vám tak zaručit správné nastavení systému a kvalitně odvedenou práci. Samozřejmostí je také vyřízení nezbytné administrativy a dotací. To vše uděláme také za Vás.

Naše firma získala profesní kvalifikaci Elektromontér fotovoltaických systémů, která je nezbytná k tomu, abychom mohli našim zákazníkům pořídit fotovoltaickou elektrárnu včetně dotací Nová Zelená Úsporám.